Захоплююча екскурсія до музею Будинку урядів України

18 травня 2016 року студенти IV-го курсу 4-ї групи факультету фінансів та банківської справи спеціальності «Державні фінанси» відвідали Будинок уряду.

Під час екскурсії в музеї Будинку урядів вони були ознайомлені з історією Будинку урядів України з першої половини ХХ століття по теперішній час. Також студентам було охарактеризовано сучасний стан фінансової політики, визначені основні напрямки її реформування директором Департаменту фінансової політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Ящук Валентиною Віталіївною.

18.05.2016
остання редакція 28.11.2016