Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ КНТЕУ 23 ТРАВНЯ 2016 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Обрання на посади науково-педагогічних працівників.

Обрано на посади

2.

Затвердження Положення про вчену раду КНТЕУ.

3.

Затвердження регламенту роботи вченої ради КНТЕУ.

4.

Затвердження графіків навчального процесу здобувачів вищої освіти на 2016/17 навчальний рік.

5.

Затвердження норм часу для планування та обліку навчальної, методичної, наукової та організаційної роботи.

6.

Затвердження програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

7.

Рекомендація до видання навчальних праць.

8.

Затвердження Положення про самостійну роботу студентів.

9.

Затвердження Правил прийому на навчання та інформаційних таблиць до них, Положень про відбіркові комісії відокремлених структурних підрозділів КНТЕУ (Харківського фінансового інституту; Одеського торговельно-економічного інституту; Одеського фінансово-економічного коледжу).

10.

Затвердження Змін до правил прийому на навчання до Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету в 2016 році та до Інформаційної таблиці 1.

11.

Затвердження тем дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

Теми затверджено

12.

Зміна наукової спеціальності та уточнення теми дисертаційної роботи аспіранта III року денної форми навчання кафедри статистики та економетрії Гринька Б.В.

13.

Відрахування аспіранта Сушич М.І.

14.

Про затвердження плану заходів з підготовки матеріально-технічної бази до початку 2016/17 навчального року та забезпечення безперебійного проведення в осінньо-зимовий період.

15.

Затвердження робочих навчальних планів та навчальних планів.

23.05.2016
остання редакція 28.11.2016