ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Спортивна феєрія в КНТЕУ: відомі переможці Спартакіади студмістечка

Загальна інформація

З 10 по 24 травня 2016 року вже традиційно в студентському містечку КНТЕУ відбулася Спартакіада серед збірних команд студентів-мешканців гуртожитків.

Цього року вперше брали участь мешканці гуртожитків №1, №2, №3, №4 та №6. Найспортивніші та найспритніші студенти боролись у 4 дисциплінах: стрітбол, настільний теніс, волейбол, футбол.

Розпочали спартакіаду зі стрітболу: гуртожиток №3, як і в минулі роки, знову взяв кубок - І місце, ІІ місце дісталось гуртожитку №4, а ІІІ місце посіли спортсмени гуртожитку №2.

Наступними були захопливі змагання з волейболу. «Золото» - І місце, у запеклій боротьбі здобула команда гуртожитку №4, ІІ місце дісталось гуртожитку №3, а «бронза» - новачкам, гуртожитку №6.

І місце з настільного тенісу вибороли дівчата й хлопці гуртожитку №2. На ІІ місці опинились представники гуртожитку №4. ІІІ місце здобула збірна команда гуртожитку №1.

Ну і найочікуванішими були змагання з футболу, де гуртожиток №3 беззаперечно взяв кубок і І місце, ІІ місце виборов гуртожиток №4, а ІІІ місце - гуртожиток №2.

Отож, за результатами загального заліку з усіх видів спорту ІІІ місце посів гуртожиток №2, ІІ місце - гуртожиток №3, а головний Кубок Спартакіади 2015-2016 вперше взяв гуртожиток №4! З чим щиро вітаємо всіх спортсменів!

Учасники Спартакіади щиро вдячні адміністрації університету, профкому студентів і співробітників КНТЕУ за солодкі призи. Завжди приємно знати і відчувати Вашу підтримку!

Тож ми з нетерпінням чекаємо нових звершень та перемог у Спартакіаді 2017 року!