Наші представники на наукових форумах у Польщі

Протягом 5-8 травня 2016 року в м. Вроцлав відбулася 10 Міжнародна науково-практична конференція «Кількісні методи в обліку і фінансах» на базі Вроцлавського економічного університету, провідного науково-освітнього закладу Польщі з підготовки фахівців у галузі фінансів, обліку, статистики та міжнародних відносин за участю науковців Київського національного торговельно-економічного університету. Мета заходу – обмін досягненнями науковців у галузі обліку та фінансів.

Дана конференція є продовженням розпочатої в 2007 році співпраці між нашими навчальними закладами. З того часу щороку відбуваються конференції в Україні і Польщі, за результатами яких опубліковано низку збірників наукових праць англійською мовою.

Під час роботи конференції було розглянуто широке коло питань, у т.ч.: «Кількісні методи в обліку та аудиті», «Кількісні методи у фінансах», «Кількісні методи в економіці».

Професор кафедри статистики та економетрії Моторин Р.М. взяв участь у VIII Європейському економічному конгресі, який проходив у м. Катовіце (Польща) 18-20 травня 2016 року в міжнародному конгрес-центрі. Конгрес став важливою економічною подією в Центральній Європі.  Головна мета організаторів Конгресу - адекватність тематики дебатів ситуації в Європі, Польщі та у світі.

Протягом трьох днів 8 тисяч гостей з країн Європи, а також з Азії та Африки обговорювали проблеми економічного майбутнього Європи. Проведено понад 120 дебатів за участю 700 ораторів.

25.05.2016
adv