Випуск студентів заочної форми навчання

27 травня 2016 року відбувся випуск студентів заочної форми навчання ОС "Бакалавр" спеціальностей "Міжнародна економіка" та "Менеджмент ЗЕД" факультету міжнародної торгівлі та права.

Вітаємо випускників Київського національного торговельно-економічного університету! Бажаємо, щоб отримані знання стали фундаментом професійного зростання, запорукою успіху, нових звершень та цікавих відкриттів. Бажаємо впевненості в собі, непохитної віри в успіх та свою велику мету!

26.05.2016
knteu