Оголошеннявсі

Нагороджено переможців вузівської студентської науково-практичної конференції «Міжкультурна комунікація в сучасному світі».

27 травня 2016 року відбулося нагородження переможців вузівської студентської науково-практичної конференції «Міжкультурна комунікація в сучасному світі».

Відповідно до наказу від 01.03.2016 р. №640 та з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та активізації науково-дослідної роботи нагороджено дипломами переможців вузівської студентської науково-практичної конференції «Міжкультурна комунікація в сучасному світі»:

Соколова Даніелла Сергіївна, ФМТП 1 курс 9 група

Вірич Ірина Олегівна, ФМТП 1 курс 9 група

Яцько Тетяна Павлівна, ФМТП 3 курс 3 група

Аджока Хонлан Езешьєль, ФМТП 2 курс 9 група

Дяденко Катерина Володимирівна, ФМТП 4 курс 14 група

Гальцева Станія Михайлівна, ФРГТБ 3 курс 3 група

Також вручено сертифікати учасникам конференції:

Бука Софія, ФМТП 1 курс 12 група

Коваль Каріна, ФМТП 1 курс 2 група