Екскурсія до найбільшого заводу Coca-Cola у Європі

27 травня викладачі та студенти кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю відвідали ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна". Екскурсія була організована в межах функціонування інформаційно-дискусійної платформи КНТЕУ «Майстерня професійного зростання».

Учасники екскурсії змогли побачити повний цикл виробництва напоїв, починаючи з підготовки води, розведення сиропу і закінчуючи розливом готових напоїв у пластикові пляшки, які також виробляються безпосередньо на підприємстві.

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» виробляє і реалізує широкий асортимент безалкогольних напоїв під різноманітними товарними знаками, більшість із яких належить The Coca-Cola Company: Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta і Sprite, Botaniq і «Добрий», Gladiator, Burn, Nestea.

Для впевненості в безпечності та якості продукції, що випускається підприємством, учасникам екскурсії продемонстрували роботу лабораторій підприємства, які здійснюють щоденний контроль на всіх етапах виробництва напоїв.

27.05.2016
остання редакція 28.11.2016