Оголошеннявсі

Студенти КНТЕУ влаштували справжнє свято для вихованців дитячого будинку "Надія"

31 травня 2016 року з нагоди Дня захисту дітей студенти ФРГТБ вкотре відвідали дитячий будинок "Надія", що в селі Мокрець у Київській області, та вже традиційно влаштували свято весняного барбекю для дітей.

Цього року поїздка не була запланованою, але, подолавши всі перешкоди, студенти таки влаштували справжнє свято дітям. Вирушаючи в поїздку, кожен відчував відповідальність та певну тривогу, адже кожного разу, їдучи в дитячий будинок, студентам стає все важче прощатися з ними.

"За той короткий час, що ми там провели, ми відчули, що серед хлопців та дівчат панує атмосфера дружби та любові!" - говорить одна зі студенток КНТЕУ.

Студенти ФРГТБ влаштували барбекю в стилі КНТЕУ: шашлик, овочі гриль, смачні соуси, а також трохи солодощів та фруктів (як тут без них).

Погравши з хлопцями в футбол та волейбол, вислухали всі їхні думки та навіть почули деякі їхні секрети і по-справжньому прив’язалися до кожного з дітей.

Вийшла не просто цікава зустріч, а зустріч вже давно знайомих, адже для дітей приїзд гостей – це свято, а для студентів спілкування з цими дітьми – це досвід щирої дружби та прихильності.

"Вже не перший раз ми були вражені такою щирістю та відданістю діток. Тому ми всі кажемо велике ДЯКУЮ завзяттю та посмішкам дітей, їх обіймам та теплоті почуттів."

У наших студентів залишилося безмежне бажання повернутися й провести не один весняний пікнік у компанії щирих посмішок, активних ігор і неповторного спілкування з дітьми.

Сподіваємося, що діти знайдуть для себе новий будинок! Адже неважливо яке життя було в дітей до цього, головне – бажання дати їм нові можливості в майбутньому!

30.05.2016
остання редакція 28.11.2016