Кращим в огляді-конкурсі гуртожитків 2016 року став гуртожиток №4

Вже вкотре в нашому університеті проводиться щорічний конкурс-огляд на кращий гуртожиток та зразкові кімнати. Організатори проводять його з метою поширення сучасного досвіду роботи гуртожитків, органів студентського самоврядування та привернення уваги до проблем, що існують у студентських гуртожитках. Цього разу його заключний етап відбувся в травні.

Упродовж усього навчального року дирекція студмістечка та представники адміністрації університету здійснювали комплексну оцінку життєдіяльності гуртожитків: інтер’єру, художнього оформлення до свят, дотримання правил поведінки, загальної дисципліни, роботи рад студентського самоврядування (культурно-масової, спортивної роботи тощо), підтримання необхідного санітарно-гігієнічного стану приміщень.

Підводячи підсумки огляду-конкурсу, комісія розподілила місця таким чином: перше місце – гуртожиток № 4, друге – № 3, на третьому місці – гуртожиток № 2, четверте місце посів гуртожиток №1.

РСС висловлює вдячність адміністрації КНТЕУ, дирекції студмістечка, усім гуртожиткам за достойну конкуренцію й бажає подальших успіхів і перемог!

01.06.2016
knteu