Оголошеннявсі

Закріплення міцних стосунків: візит іноземної делегації в межах укладеної угоди про дружбу та співробітництво

6 червня 2016 року Київський торговельно-економічний університет відвідали з дружнім візитом пан Naaman Shehadeh – Президент Арабської групи скаутського християнського руху з Ізраїлю (Arabs group Scouut movement from Israil) з групою скаутів та Президент і засновник кулінарної асоціації Ізраїлю «Taste of Peace. Jerusalem» пан Саркіс Якубян (Sarkis Yacoubiyan).

У рамках дружнього візиту іноземна делегація зустрілася з ректором КНТЕУ, Президентом громадської спілки «Український кулінарний союз» Мазаракі Анатолієм Антоновичем. Вони обговорили плани щодо співпраці в межах укладеної угоди про дружбу та співробітництво між ГС «Український кулінарний союз» та кулінарною асоціацією Ізраїлю «Taste of Peace. Jerusalem», яка сприятиме посиленню підтримки на міжнародному рівні та обміну професійним досвідом.

Пан Naaman Shehadeh висловив свою повагу пану Мазаракі Анатолію Антоновичу та відзначив його почесним пам’ятним знаком скаутського християнського руху – почесним капелюхом та знаком Arabs group Scouut movement from Israil.

06.06.2016
остання редакція 28.11.2016