Урочисте вручення сертифікатів слухачам соціально-психологічних тренінгів

8 червня 2016 року в аудиторії Б–201 відбулося урочисте вручення 132 сертифікатів слухачам соціально-психологічних тренінгів «Асертивна особистість», «Практикум з гештальт-терапії», «Ораторське мистецтво», «Партнерське спілкування», «Усвідомлення себе», «Школа лідера», що проводить Центр педагогічних та психологічних досліджень.

Вітаємо слухачів з нагоди успішного завершення програм. Бажаємо активного використання отриманих умінь та навичок під час тренінгів для зростання професіоналізму та в повсякденному житті.

До зустрічі в наступному семестрі!

08.06.2016
остання редакція 28.11.2016