ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

Оголошеннявсі

Спортивна лихоманка в КНТЕУ: ФОАІС - переможці змагань з волейболу

Загальна інформація

8 червня 2016 року завершився турнір із волейболу, що проводився в рамках V етапу змагань I Спартакіади серед співробітників КНТЕУ з нагоди відзначення 70-річчя з Дня заснування Київського національного торговельно-економічного університету

За правилами змагань у складі команд повинно було бути 12 учасників, у т. ч. 2-4 жінки. Усі зустрічі в командних змаганнях проводилися за трьома партіями до рахунку 25 балів. Команди згідно з жеребкуванням розподілялись на підгрупи й зустрічались «кожна з кожною» в одному колі.

8 червня відбулися дві гри: за ІІІ та І місце.

У протистоянні за ІІІ місце зустрілись команди ФРГТБ і ФТМ.  За  результатом напруженої гри, команда ФТМ виборола й посіла ІІІ місце.

У грі за першість змагались команди "Адміністратори" й ФОАІС, останні вибороли перемогу (І місце). Адміністратори посіли ІІ місце.

Переможців та всіх учасників I Спартакіади серед співробітників КНТЕУ теплими словами й дипломами вітав ректор Анатолій Антонович Мазаракі. Він наголосив на важливості проведення таких змагань та висловив сподівання, що Спартакіада стане доброю, по-справжньому європейською традицією університету.

Вітаємо чемпіонів турніру з волейболу - команду факультету обліку, аудиту та інформаційних систем!

Запрошуємо всіх до участі в наступних етапах Спартакіади, що відбуватимуться в таких видах спорту: легкоатлетичний крос, риболовний спорт, міні-футбол, шашки, плавання, стрільба кульова, бадмінтон, перетягування канату.