Оголошеннявсі

Триденний лекторій з бухгалтерського обліку від представників PwC Україна розпочав роботу в КНТЕУ

8 червня 2016 року в рамках проекту «Майстерня професійного зростання» за сприянням Центру розвитку кар’єри розпочався триденний курс лекцій з бухгалтерського обліку та аудиту для студентів 3-5 курсів університету від компанії PwC Україна.

PwC в Україні є учасницею міжнародної мережі фірм PwC. Мережа PwC працює в 157 країнах, де близько 208 000 фахівців надають аудиторські, податкові та консалтингові послуги найвищої якості.

PwC в Україні успішно працює з 1993 року і представлена в Києві, Львові та Дніпропетровську.

На зустрічі зі студентами лектори-професіонали - директор відділу аудиту та бухгалтерських послуг Наталія Шпортень та консультант відділу аудиту Юлія Жуковська - мали можливість передати знання та досвід, ознайомити з останніми змінами у сфері бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Слухачі змогли ознайомитися з ґрунтовними та корисними доробками компанії у сфері бухгалтерського обліку.

Представники компанії PwC Україна розповіли студентам про вимоги до претендентів на посади, етапи відбору, корпоративну культуру та традиції компанії, а також запросили всіх слухачів скористатися можливістю по завершенні курсу лекцій скласти тести в офісі компанії та отримати сертифікат з бухгалтерського обліку від PwC.

Вони висловили надію, що в майбутньому саме нинішні студенти стануть ядром професійної еліти, здатної вирішувати ключові проблеми економіки України в умовах глобального конкурентного середовища та побажали всім професійного розвитку й успіхів.

08.06.2016
adv