День народження гуртожитку №4: яскраво, феєрично, незабутньо

9 червня 2016 року в студмістечку КНТЕУ відбулася феєрична подія – День народження гуртожитку № 4. На це свято чекав кожен.

Студенти, які проживають у «четвірці», разом із працівниками гуртожитку вітали один одного зі святом. Це дало можливість усім мешканцям ще раз заново відчути себе великою й дуже дружньою сім'єю.

Мешканці ділилися один з одним посмішками та гарним настроєм, і це допомогло відчути атмосферу незабутнього свята.
Увечері відбувся вже традиційно концерт на честь іменин. Як і завжди, концертна програма вечора була захоплюючою.

Закінчився святковий вечір смачним тортом, який люб'язно надано профспілкою студентів і працівників КНТЕУ. Кожен із присутніх був приємно вражений сюрпризом.

З нетерпінням чекаємо наступного свята в нашій улюбленій «четвірці»!

Інформацію підготувала голова інформаційного сектору РСС гуртожитку №4 Анна Білявська

09.06.2016
остання редакція 28.11.2016