Оголошеннявсі

Відкрита лекція Хенріха Данусевича на тему «Тенденції розвитку торгівлі з Китаєм»

14 червня 2016 року в межах функціонування інформаційно-дискусійної платформи  КНТЕУ «Майстерня професійного зростання» відбулася відкрита лекція Президента Латвійської торговельної асоціації Хенріха Данусевича на тему «Тенденції розвитку торгівлі з Китаєм».

На лекції були присутні викладачі факультету торгівлі та маркетингу, факультету міжнародної торгівлі та права.

У ході проведення лекції відбулася цікава дискусія, були розглянуті питання щодо видів та форм торгівлі в Китаї.

14.06.2016
остання редакція 28.11.2016