Студенти КНТЕУ серед переможців конкурсу відеороликів «Бути європейцем»

Нещодавно відбувся Всеукраїнський форум «ФОРМАТ: Європеєць» від Представництва ЄС в Україні. Даний захід став фінальним акордом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді».

У Холі Чемпіонів НСК «Олімпійський» зібралось близько 140 учасників форуму з різних куточків України, серед яких були студенти, політики, експерти з євроінтеграції, громадські діячі та ін.

Центральною лінією форуму була церемонія нагородження переможців конкурсів проекту. Фіналістів фото, відео, блогів, аудіо конкурсів привітали члени професійного журі, які також завітали на форум.

Вікторія Давидова, Радник Відділу преси та інформації Представництва ЄС, виступила з надихаючою промовою до учасників форуму та нагородила переможців конкурсу відео серед яких почесне місце в номінації «Найкраща ідея» зайняла команда студентів факультету міжнародної торгівлі та права, кафедри міжнародної економіки IV курсу 10 групи спеціалізації «Міжнародна економіка» на чолі з Лисенко Олександрою з роботою «Ми - за Євроінтеграцію!».

Творцям відео вдалося показати минуле України, її сучасне становище та майбутнє при співпраці з ЄС.

Вітаємо переможців!

16.06.2016