Оголошеннявсі

Розширяємо кордони співпраці:науковці КНТЕУ відвідали Королівський технологічний інститут

КНТЕУ постійно розширяє рамки співпраці з науковцями Європи та світу.

Нещодавно між представниками Київського національного торговельно-економічного університету та Королівського технологічного інституту (КТН, Швеція) відбулася конструктивна й тепла зустріч.

Співробітники кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю доцент, к.х.н. Пасальський Б.К. та старший викладач Чикун Н.Ю. зустрілися з професорами, науковими співробітниками, аспірантами КТН і обговорили майбутні перспективи співпраці,  що підтверджено сертифікатом.

21.06.2016
остання редакція 28.11.2016