Визначено чемпіонів КНТЕУ в найпопулярнішій грі світу - футболі

22 червня 2016 року відбувся фінал із футболу, що проводився в рамках VІ етапу змагань I Спартакіади серед співробітників КНТЕУ з нагоди відзначення 70-річчя з Дня заснування Київського національного торговельно-економічного університету

Змагання відбуваються з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя і впровадження фізичної культури у повсякденне життя працівників університету.

Кожна гра проводилася в два тайми, 15 хвилин кожний. Система проведення змагань та визначення переможців узгоджувались суддівською колегією перед початком змагань.

За результатами командних змагань з міні-футболу І місце виборола команда ФРГТБ, ІІ місце – команда "Адміністратори", ІІІ місце – команда ФМТП.

Переможців змагань із футболу теплими словами й дипломами вітав ректор Анатолій Антонович Мазаракі.

Вітаємо чемпіонів із футболу - команду факультету ресторанного, готельного та туристичного бізнесу!

Запрошуємо всіх до участі в наступних етапах Спартакіади, що відбуватимуться в таких видах спорту: легкоатлетичний крос, риболовний спорт, шашки, плавання, стрільба кульова, бадмінтон, перетягування канату.

22.06.2016
2032