Оголошеннявсі

Ректор Краківського економічного університету отримав диплом почесного доктора КНТЕУ

30 червня 2016 року на засіданні вченої ради ректор КНТЕУ А.А. Мазаракі вручив регалії Почесного доктора нашого університету пану Анджею Хохулу. Польський гість виступив перед широкою аудиторією з науковою доповіддю на тему «Сучасні дилеми вищої освіти в Польщі».

У залі була присутня представницька делегація КЕУ, представник Посла Республіки Польща в Україні Ян Мазурек.

Плідне співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом і Краківським економічним університетом має багаторічну історію. У рамках численних угод, перша з яких була підписана ще в 1996 р., з метою обміну науковим досвідом, стажування, участі у міжнародних наукових конференціях, навчання студентів, постійно здійснюються взаємні відрядження представників професорсько-викладацького складу.

Упродовж багатьох років за безпосередньої участі та керівництва А. Хохула особливо конкретного, регулярного та плідного характеру набули зв’язки між КНТЕУ і КЕУ в галузі товарознавства. Анджей Хохул добре відомий з 2004 року як віце-президент, а з 2014 року як президент Міжнародного товариства товарознавців і технологів (IGWT).

Під час візиту керівники обох університетів обговорили, зокрема, питання розробки спільного проекту в рамках Еразмус+, передбаченого на фінансування Європейського Союзу в 2017 році, а також ключові положення до нової міжуніверситетської Угоди на наступні 5 років, яка має бути підписана в жовтні 2016 р.

30.06.2016
knteu