Відбулася атестація слухачів Вищої школи педагогічної майстерності 2016 року

29 червня 2016 року комісією в складі: головуючого – Притульської  Н.В., першого проректора з науково-педагогічної роботи, керівника, а також Шаповал С.Л., проректора з науково-педагогічної роботи, і Лагутіної Т.М., заступника керівника, доцента кафедри психології, було здійснено атестацію слухачів Вищої школи педагогічної майстерності, випускників 2016 року.

Акцент у роботі ВШПМ ставиться, насамперед, на вивченні, засвоєнні та впровадженні в освітній процес КНТЕУ новітніх інноваційних методик викладання у вищій школі. Тому основне завдання слухачів школи – засвоїти основи професійної педагогічної діяльності та розробити проект методичного забезпечення дисципліни, що базується на сучасних інноваційних методах викладання.

Науково-педагогічні працівники – слухачі ВШПМ – це педагоги з високою творчою активністю, зі своїм баченням проблем навчально-виховного процесу, з високими результатами своєї практичної діяльності у яких реалізується безцінний досвід викладацької роботи з використанням  сучасних  інноваційних  технологій  навчання і виховання; впровадження в навчально-виховний процес новітніх методик та методичних прийомів; вивчення та впровадження в практику передового педагогічного досвіду, сучасних інноваційних методів викладання та виховання у вищій школі.

Результатом функціонування ВШПМ у 2016 р. був захист на «відмінно» проектів методичного забезпечення дисциплін, підготовлених усіма слухачами: Андрєєвою В.Г., доц. каф. економіки та фінансів підприємства; Гамовою І.В., ас. каф. маркетингу та реклами; Гоцуляком В.Д., доц. каф. фінансового аудиту; Дишлевою Г.В., викл. кафедри сучасних європейських мов; Колодізєвою С.О., ст. викл. каф. банківської справи; Кудлаєм  В.С.,  доц. каф. менеджменту; Лисою  С.С., ст. викл. каф. торговельного підприємництва та логістики; Маркуц Ю.І., ст. викл. каф. фінансів; Михайликом В.С., ас. каф. технології і організації ресторанного господарства; Міклашевською Ю.Б., ас. каф. товарознавства, управління безпечністю та якістю; Ніколенко Н.В., ас. каф. бухгалтерського обліку; Пугачевською К.С., ас. каф. міжнародної економіки; Шарабуриною  О.О., ст. викл. каф. міжнародного приватного, комерційного та цивільного права;  Шестаком Я.І., викл. каф. програмної інженерії та інформаційних систем; Шустем В.В., доц. каф. психології.

Всі проекти було виконано на високому методичному рівні, завдяки консультантам – провідним фахівцям КНТЕУ: Баю С.І., д.е.н., проф.;  Гуржію Т.О., д.ю.н., проф.;  Дризі С.Г., д.е.н., проф.;  Корольчуку М.С., д.психол.н., проф.; Кравченку М.Ф.,  д.т.н., проф.; Мельник Т.М., д.е.н., проф.;  Притульській Н.В., д.т.н., проф.; Ромату Є.В., д.н. з д.у., проф.;  Сопко В.В., д.е.н., проф.;  Торопкову В.М., к.е.н., доц.; Чугунову  І.Я., д.е.н., проф.;  Шульзі Н.П., д.е.н., проф.; Гордополову В.Ю., к.е.н., доц..; Сошко О.Г., к.філ.н., доц.

А вже 30 червня 2016 р. ректор КНТЕУ проф. Мазаракі А.А. в присутності професорсько-викладацького складу університету, урочисто вручив усім випускникам Вищої школи педагогічної майстерності свідоцтва про підвищення педагогічної кваліфікації.

28.06.2016
knteu