Оголошеннявсі

Президент Асоціації українських банків зустрівся з викладачами кафедри банківської справи

30 червня 2016 року на кафедрі банківської справи відбулось обговорення майбутньої науково-практичної конференції "Приватна власність в Україні: її легітимізація суспільством і пошук соціальної відповідальності, власника", яку планує провести Асоціація українських банків із залученням науковців та практиків.

Метою конференції є висвітлення шляху до суспільно-ефективної приватної власності, що породжує суспільну довіру. Поважним гостем на цій зустрічі був президент Асоціації українських банків Олександр Анатолійович Сугоняко.

В обговоренні також взяли участь завідувач кафедри банківської справи доктор економічних наук, професор Шульга Н.П., кандидат економічних наук, доцент Гордієнко Т.М., к.е.н, доц. Маслова Н.О., а також викладачі інших кафедр КНТЕУ: філософських та соціальних дисциплін - доктор філософських наук, професор Хоружий Г.Ф.; адміністративного, фінансового та інформаційного права - кандидат юридичних наук, доцент Сударенко О.В.; психології - кандидат психологічних наук, доцент Миронець С.М.; міжнародного, приватного та цивільного права - кандидат юридичних наук, доцент Клименко С.В.

У рамках конференції передбачається розглянути такі аспекти феномену власності, як: богословські, етико-філософські, соціально-психологічні, політичні, правові, економіко-фінансові.

30.06.2016
knteu