Оголошеннявсі

Вручення дипломів випускникам, які отримали другу освіту в Інституті вищої кваліфікації КНТЕУ

30 червня 2016 року в Інституті вищої кваліфікації відбувся урочистий випуск магістрів, спеціалістів та  бакалаврів, які отримали освіту за іншою спеціальністю. Дипломи отримали 48 випускників, які навчались за спеціальностями «Фінанси  і кредит» та «Маркетинг», спеціалісти з правознавства, бакалаври з фінансів і кредиту.

До випускників із щирими привітаннями звернулась перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна, яка побажала їм ніколи не втрачати енергійності, не зупинятися перед труднощами і не припиняти навчатись, поповнюючи свій багаж новими знаннями та досягненнями, які б стали успішними віхами на професійному й життєвому шляху.

Також пролунали теплі слова від директора Інституту вищої кваліфікації Шклярук Катерини Семенівни та завідувача кафедри маркетингу і реклами Ромата Євгенія Вікторовича.

Випускники, у свою чергу, висловили подяку за надану їм можливість навчатись ректору університету Мазаракі Анатолію Антоновичу, дирекції ІВК, викладачам та всім організаторам навчального процесу.

Високий рівень роботи колективу Інституту та професорсько-викладацького складу відзначили як випускники, так і керівництво університету.

Інститут вищої кваліфікації, як структурний підрозділ КНТЕУ, був і залишається одним із центрів підготовки еліти українського бізнесу та високоякісних фахівців у сфері державного управління.

Нехай отриманий диплом стане для наших випускників перепусткою до перспективного та щасливого майбутнього!

Бажаємо їм доброго і світлого життєвого шляху!

Запрошуємо всіх бажаючих отримати вищу освіту за іншою спеціальністю в Інституті вищої кваліфікації  КНТЕУ!

30.06.2016
knteu