Приймальна комісія КНТЕУ: спекотна вступна пора завершується

На цьому тижні завершується робота приймальної комісії КНТЕУ. Співробітники університету працювали, не шкодуючи сил та енергії (іноді не перериваючись на обід та навіть без вихідних), уміло вирішуючи будь-які складнощі та проблеми. Саме завдяки їхній напруженій праці Київський національний торговельно-економічний університет увійшов у п’ятірку кращих університетів країни за кількістю поданих заявок вступниками.

Чітка, злагоджена робота приймальної комісії, ввічливість та доброзичливість працівників університету не залишилися поза увагою абітурієнтів та їх батьків. Про це свідчать листи-подяки, які від щирого серця написали та надіслали нам батьки майбутніх студентів КНТЕУ, побажавши університету подальшого розвитку та процвітання.

А ми дякуємо абітурієнтам та їх батькам за те, що вони обрали Київський національний торговельно-економічний університет – один із кращих університетів України, за їхню вдячність та розуміння складності роботи приймальної комісії. Також ми вдячні всім працівникам приймальної комісії за їх щоденний внесок у розвиток та процвітання КНТЕУ. Бажаємо майбутнім студентам Київського національного торговельно-економічного університету цікавого й успішного навчання, вагомих здобутків, гарного настрою, щастя, здоров’я та натхнення!

09.08.2016
redactor