Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради

30 серпня 2016 року відбулось заcідання вченої ради КНТЕУ, на якому відповідно до порядку денного були прийняті планові, організаційні та контролюючі рішення й ухвалено необхідні постанови.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про схвалення та подання змін до Статуту КНТЕУ на розгляд конференції трудового колективу університету.

2.

Про зміну чисельності та квот виборних представників до складу вченої ради та конференції трудового колективу КНТЕУ.

3.

Висунення кандидатур у члени-кореспонденти Національної академії аграрних наук України.

Висунуто кандидатуру професора кафедри технології і організації ресторанного господарства, д.т.н., професора
Піддубного В.А.

4.

Подання кандидатур на призначення стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Висунуто кандидатури Лазебної І.В., Міклашевської Ю.Б., Пугачевської К.С.

5.

Підтримка кандидатур у дійсні члени (академіки) та члени-кореспонденти Національної академії педагогічних наук України.

Надано підтримку Дмитриченку М.Ф., Ніколаєнку С.М., Пономаренку В.С.

6.

Затвердження графіків навчального процесу, робочих навчальних планів та внесення змін до діючих робочих навчальних планів.

7.

Затвердження програм та робочих програм навчальних дисциплін, практик, кваліфікаційних екзаменів.

8.

Про затвердження програм, робочих програм навчальних дисциплін освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» англійською мовою викладання.

9.

Рекомендація до видання навчальних посібників.

10.

Затвердження Положення про оцінювання результатів навчання студентів та аспірантів.

11.

Затвердження Положення про наукові школи в Київському національному торговельно-економічному університеті.

12.

Затвердження Порядку організації підготовки та проведення наукових заходів у Київському національному торговельно-економічному університеті.

13.

Затвердження Положення про порядок атестації аспірантів та докторантів у КНТЕУ.

14.

Затвердження Положення про робочу групу з питань комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності Київського національного торговельно-економічного університету (нова редакція).

15.

Затвердження теми дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора наук.

16.

Рекомендації до вступу до докторантури та призначення наукових консультантів.

17.

Уточнення тем дисертаційних робіт.

18.

Відрахування аспірантів.

19.

Про вдосконалення організаційної структури КНТЕУ.

30.08.2016
adv