Підписано меморандум про співпрацю між КНТЕУ, Аrricano Real Estate Plc. та Ekonomika Communication Hub

7 вересня 2016 року у форматі прес-сніданку відбулось урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом, компаніями Arricano Real Estate Plc. та Ekonomika Communication Hub.

Меморандум підписали ректор КНТЕУ професор Мазаракі Анатолій Антонович, генеральний директор Аrricano Real Estate Plc. Михайло Меркулов та генеральний директор Ekonomika Communication Hub Ірина Рубіс.

Сторони домовились про співпрацю у сфері надання інформаційних та інших послуг, як результат: з 8 вересня по 15 грудня 2016 року відбудеться серія лекцій освітнього проекту «B2S by Arricano» - «Бізнес для студентів» від найвідоміших бізнес-гуру країни.

B2S by Arricano (business to students) - це 8 зустрічей студентів Київського національного торгово-економічного університету з представниками бізнесу - топ-менеджерами компанії Arricano, бізнесменами й бізнес-тренерами.

Ідеологи проекту впевнені, що взаємодія між ВНЗ, які готують майбутніх фахівців, і організаціями-роботодавцями, діалог між студентами - викладачами - бізнесом скоротить дистанцію між теорією і практикою, між очікуваннями й реальністю, між знати і вміти, збільшить якість фахівців на ринку праці і зменшить період адаптації молодих фахівців на першій роботі.

08.09.2016
adv