Оголошеннявсі

Знайомство з професією: студенти кафедри міжнародних економічних відносин відвідали Торгово-промислову палату України

7 вересня 2016 року в рамках співробітництва кафедри міжнародних економічних відносин з Торгово-промисловою палатою України студенти спеціалізації «Міжнародна торгівля» відвідали Торгово-промислову палату України.

Головним завданням ТПП України є створення відповідних умов для підприємницької діяльності, сприяння багатобічному розвитку науково-технічних та торговельних зв’язків між українськими підприємцями та їх зарубіжними партнерами.

Тепло привітав першокурсників КНТЕУ віце-президент ТПП Король Валерій Володимирович, який  розповів про особливості становлення та розвитку ТПП України, співпрацю з потенційними зарубіжними партнерами та інвесторами в Україні й за кордоном. Валерій Володимирович розповів про широке коло професійних послуг, які надає Палата підприємцям, особливо на сучасному етапі євроінтеграції.

Цікавою була доповідь начальника департаменту міжнародних виставок Ломаки Людмили Борисівни про організацію та проведення виставкових заходів в Україні.

Гончарук Андрій, відповідальний за просування програми «International Program of German Business for Ukraine”, поінформував  про можливості проходження студентами та випускниками вишів України стажування в Німеччині.

Кафедра щиро дякує працівникам Торгово-промислової палати України за змістовну зустріч та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

07.09.2016
adv