Бізнес-гуру розкривають секрети успіху

8 вересня 2016 року в рамках співпраці КНТЕУ з компаніями Arricano Real Estate Plc. та Ekonomika Communication в університеті розпочалася серія лекцій освітнього проекту «B2S by Arricano» - «Бізнес для студентів» від найвідоміших бізнес-гуру країни. Сьогодні відбулися перші виступи - відкриті лекції генерального директора компанії Arricano Real Estate Plc. Михайла Меркулова та відомого бізнес-тренера з Естонії Айвара Сіммерманна.

У своєму виступі Михайло Меркулов розповів про основні вимоги, які ставить прогресивна компанія до майбутнього співробітника, розкрив секрет абревіатур IQ, EQ, SQ, DQ та поділився стародавньою суфійською «методикою» вирішення проблем.

Наприкінці виступу пан Меркулов побажав студентам КНТЕУ: «Поєднувати непоєднуване, критично мислити, отримувати кайф від своєї діяльності та… думати, думати, думати. Це і є головні складові успіху в сучасному світі».

Життєво важливих питань торкнувся у своєму виступі Айвар Сіммерманн: реакції людини під час кризи, етапи кризи та її подолання, практичні поради для виживання в кризових ситуаціях.

На завершення бізнес-гуру спілкувалися зі студентами у щирій, невимушеній атмосфері, відповідаючи на цікаві питання. Підбиваючи підсумок сьогоднішнього заходу, можна сказати, що початок освітнього проекту «Бізнес для студентів» був дуже вдалим та дійсно цікавим для студентів.

Із нетерпінням чекатимемо на наступні зустрічі!

08.09.2016
остання редакція 17.01.2017