Студенти-фінансисти "проінспектували" Пенсійний фонд України

8 вересня 2016 року студенти-першокурсники факультету фінансів та банківської справи спеціальності «Державні фінанси» відвідали Пенсійний фонд України.

Зустріч зі студентами провели заступник директора департаменту персоналу та адміністративного забезпечення Бойко Леся  Михайлівна, директор департаменту пенсійного забезпечення Ковпашко Ірина Василівна та заступник директора бюджетно-фінансового департаменту Пухлій Лілія Андріївна, які розповіли про стан та перспективи системи пенсійного страхування в Україні і місце в ній Пенсійного фонду. У ході зустрічі студенти ознайомилися з історією виникнення, організаційною структурою та основними завданнями Пенсійного фонду України.

Студенти взяли учать у дискусії з найактуальніших питань функціонування органів Пенсійного фонду України.

08.09.2016
redactor