Оголошеннявсі

Державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби України зустрічала майбутніх фахівців

6 вересня 2016 року студенти 1 курсу факультету фінансів та банківської справи КНТЕУ відвідали Державну податкову інспекцію в Дарницькому районі Головного управління Державної фіскальної служби України у м. Києві.

Антіпова Олена Валентинівна, голова Державної податкової інспекції в Дарницькому районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві, розповіла студентам про етапи реформування фіскальних органів, пріоритети податкової політики на середньострокову перспективу.

Заступник начальника Державної податкової інспекції в Дарницькому районі Головного управління Державної фіскальної служби в м. Києві Рубан Максим Олександрович ознайомив студентів з основними функціями, повноваженнями, завданнями податкової інспекції. Було показано алгоритми реєстрації платників податків-фізичних осіб, розглянуто механізм призначення податкових перевірок та результати за їх наслідками.

Студенти взяли участь у дискусії з посилення рівня податкової культури суспільства та напрямів детінізації вітчизняної економіки.

06.09.2016
adv