З-за парти на державну службу: першокурсники знайомились з майбутньою професією

7 вересня 2016 року студенти-першокурсники факультету фінансів та банківської справи спеціальності «Державні фінанси» відвідали Головне управління Державної казначейської служби України у м. Києві. Для  студентів лекцію на тему «Організаційні основи та правовий статус діяльності Державної казначейської служби України» провела начальник Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві Грицун Тетяна Григорівна.

На лекції було розглянуто питання сутності діяльності та функції казначейства, визначено особливості казначейської системи обслуговування бюджетів, стан виконання бюджету в поточному році. Студенти взяли учать у дискусії з найактуальніших питань функціонування органів Державної казначейської служби України.

07.09.2016
adv