Оголошеннявсі

Відкрита лекція викладачів Університету Марії Склодовської-Кюрі (м. Люблін, Польща)

13 вересня 2016 року відбулася відкрита лекція викладачів Університету Марії Склодовської-Кюрі (м. Люблін, Польща) для студентів освітнього ступеня “магістр” денної форми навчання спеціальності “Державні фінанси”.

Лекція складалася з двох блоків: блок 1 на тему “Стабільність фінансової системи Польщі” – лектор д.е.н., проф., завідувач кафедри фінансів Єжи Венцлавскі; блок 2 на тему “Підтримка інноваційного розвитку в Польщі” – лектор доцент кафедри фінансів Войцех Містерек.

Студенти дізналися про базові засади фінансової системи та принципи інноваційного розвитку Польщі, що дасть їм уявлення про особливості формування соціально-економічних процесів і явищ країн ЄС.

13.09.2016
adv