Оголошеннявсі

Відкрита лекція експерта з економіки Павла Різаненка: «Успішна людина завжди намагається щось змінити»

14 вересня 2016 року з ініціативи кафедри вищої та прикладної математики відбулася відкрита лекція заступника голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації Павла Різаненка на тему «Сучасні інноваційні підходи до моделювання економічних процесів».

Заступник голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, голова підкомітету з питань цінних паперів, фондового ринку, діяльності рейтингових агентств та електронної комерції Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Павло Різаненко в цікавій та доступній формі розповів про напрями інвестиційного бізнесу, сучасні виклики цивілізації, порекомендував студентам книги для кращого розуміння сучасності та розкриття власного потенціалу, поділився власним досвідом у досягненні життєвого успіху. «Успішна людина відрізняється тим, що завжди щось пробує, намагається змінити та робить висновки з власних помилок», - зауважив експерт.

Студенти ставили багато цікавих і глибоких питань, демонструючи обізнаність в економічній ситуації країни та ерудованість, і отримали змістовні відповіді від експерта. Зокрема, на питання першокурсника, куди найкраще інвестувати гроші студентам, пан Різаненко порадив вкладати їх в освіту, адже це єдине, що залишається з людиною на все життя, незважаючи на будь-які життєві випробування та економічні зміни.

14.09.2016
adv