Оголошеннявсі

Досвід та особливості сталого розвитку туризму в Австралії: лекція від експертів ООН

19 вересня 2016 року з ініціативи кафедри туризму та рекреації для студентів магістратури ФРГТБ (англомовна група) відбулася відкрита лекція експертів ООН з Австралії.

Джеф Барнард та Джені Бернард розповіли про досвід та особливості сталого розвитку туризму в Австралії. Під час зустрічі студенти дізналися про особливості розвитку туризму, різноманіття природних ресурсів, популярні види та інфраструктуру туризму, розвиток дестинацій в Австралії, Новій Зеландії, Індонезії та на Карибських островах.

Студенти отримали цінну інформацію щодо перспектив та особливостей залучення австралійських туристів в Україну. "Погляд на Україну" з боку іноземців, що  дозволить студентам визначити проблемні питання розвитку туризму в Україні та напрями їх вирішення в майбутній роботі.

Студенти щиро подякували за інформацію та можливість отримати відповіді на цікаві питання щодо розвитку туризму й популяризації національних дестинацій. Під час зустрічі з деканом і завідувачем кафедри, викладачами англомовних груп досягнуто домовленості про подальшу співпрацю, отримано запрошення відвідати цікаві туристичні країни – Україну та Австралію! Welcome!

19.09.2016
adv