Експерти розповіли про тонкощі професії рекрутера

19 вересня 2016 року в проекті "Майстерня професійного зростання" та з нагоди відзначення професійного свята Дня рекрутера відбулася відкрита лекція "Кар`єрні перспективи професії рекрутера".

Професійні рекрутери компанії "Допомога Груп" Катерина Баранович та Ольга Шеденко ознайомили студентів із спеціальністю «рекрутер»: необхідні навички, здібності та риси характеру, основні етапи кар’єри, «плюси» та «мінуси» професії.

Експерти рекрутингу провели практичні кейси для студентів «співбесіда» та «head-hunting», дали корисні поради щодо пошуку роботи та розміщення резюме в соцмережах.

19.09.2016
adv