Оголошеннявсі

Відкрита лекція "Макроекономічні фактори розвитку торгівлі в Україні на сучасному етапі"

20 вересня о 8.20 у рамках інформаційно-дискусійної платформи "Майстерня професійного зростання" та з ініціативи кафедри економіки та фінансів підприємства відбулася лекція директора департаменту статистики торгівлі Державної служби статистики України Фризоренка Анатолія Олександровича на тему "Макроекономічні фактори розвитку торгівлі в Україні на сучасному етапі". Основними слухачами лекції виступили студенти 4 курсу ФЕМП, що навчаються за спеціалізацією «Економіка підприємства». У цікавій та доступній формі гість розповів про сучасні принципи збору та обробки статистичної інформації в Україні, про особливості формування інформаційної бази для прогнозування та аналізу тенденцій і закономірностей соціально-економічного розвитку.

Особливу увагу було приділено питанням ведення статистичних спостережень у сфері оптової та роздрібної торгівлі України. Виокремлено основні проблеми формування інформації щодо розвитку даного виду економічної діяльності та окреслено напрями удосконалення системи статистичних спостережень у торгівлі. Студенти задавали питання та отримали розгорнуті відповіді про сучасні макроекономічні фактори, що об’єктивно мають суттєвий вплив на основні тенденції розвитку галузі.

20.09.2016
redactor