Оголошеннявсі

Знайомство з майбутньою професією студентів-першокурсників спеціалізації "Банківська справа" та "Фінансове посередництво"

14-16 вересня 2016 року студенти першого курсу факультету фінансів та банківської справи відвідали з екскурсією АТ «Райффайзен Банк Аваль». Екскурсія відбулася в рамках співпраці кафедри банківської справи з банківськими установами України.

АТ «Райффайзен Банк Аваль» - один із провідних фінансових інститутів держави, що має розгалужену мережу відділень по всій території України. Начальники відділень банку Куценко Лариса Іванівна та Черненко Галина Олександрівна щиро привітали першокурсників з початком навчального року та з правильністю обрання напряму підготовки «Фінанси, банківська справа та страхування». Вони розповіли про роботу своїх відділень, творчий характер роботи банківського працівника та вимоги до професійних якостей, відповіли на запитання студентів про перспективи професійного зростання, оплату їхньої праці та соціальний захист.

Екскурсія пройшла організовано, продуктивно, цікаво, інформативно, та розширила розуміння студентами специфіки й умов праці в банківських установах.

Кафедра банківської справи висловлює щиру подяку працівникам АТ «Райффайзен Банк Аваль» за зацікавлене і відповідальне ставлення до студентів-першокурсників, які отримали корисну інформацію про свій фах та умови майбутньої роботи.

16.09.2016
redactor