Визнання здобутків українських товарознавців на міжнародній арені

12-16 вересня 2016 року у Варненському економічному університеті (Болгарія) відбувся ХХ Симпозіум Міжнародного товариства товарознавців і технологів – IGWT (нім. Internationale Gesellschaft für Warenwissenschaften und Technologie, рік заснування – 1993, штаб-квартира –Відень, Австрія).

На засіданні Генеральної асамблеї IGWT було розглянуто ряд актуальних для міжнародної та української товарознавчої спільноти питань. На визнання здобутків представників КНТЕУ від України ухвалено рішення про підтвердження статусу членів IGWT:

Мазаракі Анатолій – почесний член IGWT, ректор КНТЕУ, професор;

Притульська Наталія – віце-президент IGWT, перший проректор КНТЕУ;

Мережко Ніна – представник національної асоціації в IGWT, завідувач кафедри товарознавства та митної справи;

Караваєв Тарас – член редакційної ради міжнародного журналу Forum Ware International (офіційне видання IGWT), доцент кафедри товарознавства та митної справи.

21.09.2016
adv