Першокурсники поринули в атмосферу гостинності готелю "Україна"

Студенти першого курсу кафедри готельно-ресторанного бізнесу відвідали з ознайомчою екскурсією готель «Україна», у ході якої вони мали можливість ознайомитися зі специфікою майбутньої професії, поринути в середовище гостинності. Ознайомчу екскурсію проводила фахівець із маркетингу Деденко Ірина, яка презентувала історію формування, основні служби, номерний фонд, архітектурні рішення готелю.

Екскурсія була захоплюючою та фаховою.

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу висловлює щиру подяку персоналу готелю «Україна» за участь у формуванні професійних компетентностей майбутніх фахівців.

21.09.2016
redactor