Спартакіада продовжується: відомі переможці турніру з шашок

З метою пропаганди здорового способу життя та з нагоди відзначення 70-річчя з Дня заснування Київського національного торговельно-економічного університету 20 вересня відбувся турнір з інтелектуального виду спорту – шашок.

Турнір викликав неабиякий інтерес та зібрав 34 учасники.

У змаганнях серед жінок призові місця вибороли:

І місце – Федоренко М.Ю., спеціаліст I категорії відділу діловодства; ІІ місце – Рак Ю.А., старший викладач кафедри економічної теорії та конкурентної політики; ІІІ місце – Савченко Т.В., доцент кафедри інженерно-технічних дисциплін.

Серед чоловіків перемогу здобули:

І місце – Денисенко В.І., доцент вищої та прикладної математики; ІІ місце – Гуржій Т.О., завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права; ІІІ місце – Болілий О.С., доцент кафедри інженерно-технічних дисциплін.

Вітаємо переможців!

20.09.2016