Горизонти професійного зростання програмної інженерії

19 вересня 2016 року в рамках проекту "Майстерня професійного зростання" на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем була проведена зустріч нашого випускника Аркадія Зубрицького зі студентами 1 та 3 курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». На сьогодні А. Зубрицький є провідним фахівцем компанії "BigTrad". Він виступив з лекцією-презентацією на тему "Горизонти професійного зростання інженерії програмного забезпечення".

Лектор у простій і доступній формі розповів про специфіку своєї діяльності, а також поділився зі студентами досвідом професійного зростання, починаючи від випускника магістратури до кваліфікованого фахівця успішної компанії. Ним було наголошено, що запорукою успіху в досягненні професійних вершин є успішне навчання, саморозвиток, цілеспрямованість та внутрішня мотивованість.

Студентська аудиторія і присутні викладачі кафедри слухали лекцію дуже уважно та зацікавлено, задавали чисельні питання, на які лектор давав вичерпні відповіді. Практичним результатом цієї зустрічі стало запрошення студентів на стажування в компанію "BigTrad" з їх подальшим працевлаштуванням.

Проведена лекція надає студентам орієнтири в набутті теоретичних знань і практичних навичок для їх успішної реалізації в рамках обраної ними спеціальності.

19.09.2016
redactor