Професору КНТЕУ призначено іменну стипендію Верховної Ради України

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 7 вересня 2016 року  № 1494-VIII "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених" доктору економічних наук, професору кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету Герасименко Анжеліці Григорівні призначено іменну стипендію Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених.

Вітаємо нашу колегу та бажаємо подальших успіхів!

21.09.2016
redactor