Оголошеннявсі

Участь представників КНТЕУ в ІХ Щорічній східноєвропейській конференції з питань економічного аналізу в конкурентному праві

21 вересня 2016 року в приміщенні Торговельно-промислової палати України відбулося пленарне засідання ІХ Щорічної східноєвропейської конференції з питань економічного аналізу в конкурентному праві. Її учасниками стали представники провідних конкурентних відомств світу (Федеральної торговельної комісії (США), Директорату з конкуренції Європейської комісії, Ради з конкуренції Латвійської республіки, Чеського Офісу з захисту конкуренції тощо), міжнародних консалтингових компаній, вітчизняного галузевого бізнесу, академічної спільноти. Засідання відбулося за підтримкою та безпосередньою участю керівництва Антимонопольного комітету України.

На конференції обговорювалися питання ролі економічних доказів у забезпеченні дотримання вимог конкурентного законодавства, дослідження меж ринків, оцінки впливу ексклюзивних угод на конкуренцію, економічних підходів до оцінки допустимості державної допомоги, встановлення величини збитків від антиконкурентної поведінки суб’єктів господарювання тощо.

Київський національний торговельно-економічний університет на конференції був представлений викладачами кафедри економічної теорії та конкурентної політики і студентами спеціальності «Публічне управління та адміністрування», які взяли активну участь у дискусії з питань дослідження ринків та практики застосування економічних доказів в антимонопольних справах.

20.09.2016
redactor