Студенти-першокурсники ФФБС відвідали Міністерство фінансів України

22 вересня 2016 року студенти-першокурсники факультету фінансів та банківської справи спеціальності «Державні фінанси» відвідали Міністерство фінансів України.

З доповідями перед ними виступили: заступник директора Департаменту роботи з персоналом Сивоконь Дмитро Володимирович, директор Департаменту фінансів освіти, науки і культури Єрмоличев Роман Володимирович, начальник відділу бюджетних програм  Департаменту з фінансово-економічних питань, кандидат економічних наук Корнієнко Наталія Миколаївна, заступник начальника відділу регіонального розвитку Департаменту місцевих бюджетів, кандидат економічних наук Остріщенко Юлія Вікторівна.

У доповідях освітлювалися теми: структура, основні функції Міністерства, стан виконання бюджету у поточному році, проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», середньострокове бюджетне планування, розвиток програмно-цільового методу планування видатків бюджету, формування видатків бюджету на освіту і науку,  формування місцевих бюджетів, регулювання міжбюджетних відносин.

Також студенти відвідали музей держустанови, де ознайомилися з історією  розвитку Міністерства з другої половини ХІХ століття до сьогодні.

22.09.2016
redactor