Оголошеннявсі

Всесвітній день туризму стартував: фахівці КНТЕУ порадують гостей німецькою кухнею

Студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу  долучились до святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, у форматі якого "Козирною Картою" проводиться фестиваль "Zibertfest", що відбудеться 24-25 вересня на Контрактовій площі.

Майбутні фахівці в галузі ресторанного господарства під керівництвом викладачів кафедри технології і організації ресторанного господарства приготували традиційну страву німецькою кухні -  тушковану капусту з копченостями.

Смачного гостям фестивалю!

23.09.2016