Оголошеннявсі

Результати розгляду питань порядку денного засідання конференції трудовго колективу та вченої ради КНТЕУ

29 вересня 2016 року відбулись засідання конференції трудового колективу та вченої ради КНТЕУ, на яких відповідно до порядку денного були ухвалені постанови та прийняті рішення.

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗАСІДАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ КНТЕУ
29/09/2016

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Обрання представників (членів) до вченої ради КНТЕУ.

2.

Питання Вищого комерційного училища КНТЕУ.

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ КНТЕУ
29/09/2016

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Присвоєння вченого звання доцента Маначинській Ю.А. – доценту кафедри обліку й аудиту ЧТЕІ.

2.

Затвердження Плану роботи вченої ради КНТЕУ на 2016/17 навчальний рік.

3.

Про результати навчання студентів у ІІ семестрі 2015/16 навчального року.

4.

Затвердження освітніх програм, навчальних планів та внесення змін до робочих навчальних планів.

5.

Затвердження акредитаційних справ.

6.

Затвердження програм та робочих програм навчальних дисциплін, практик, кваліфікаційних екзаменів.

7.

Рекомендація до видання навчальних посібників.

8.

Затвердження Положення про самостійну роботу студентів і аспірантів Київського національного торговельно-економічного університету.

9.

Затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з питань переведення студентів на вакантні місця державного замовлення.

10.

Затвердження тематичного плану видання монографій на 2017 рік.

11.

Затвердження плану видання збірок статей студентів КНТЕУ, які здобувають освітній ступінь магістра на 2016/17 навчальний рік.

12.

Затвердження Зведеного плану проведення міжнародних, всеукраїнських та вузівських науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, олімпіад, конкурсів на 2017 рік.

13.

Затвердження плану проведення лекцій видатними вченими та провідними фахівцями-практиками на ІІ півріччя 2016 року.

14.

Зміна наукової спеціальності та уточнення тем дисертаційних робіт докторантів та аспірантів.

15.

Про затвердження індивідуальних планів наукової роботи докторантів.

16.

Про відрахування з аспірантури.

17.

Удосконалення організаційної структури Харківського торговельно-економічного інституту.

18.

Підтримка кандидатури Хареби В.В. на обрання академіком Національної академії аграрних наук України.

29.09.2016
adv