Оголошеннявсі

Подвійне свято спорту в КНТЕУ: відомі переможці турніру з бадмінтону та перетягування канату

28-29 вересня 2016 року в рамках спартакіади серед співробітників КНТЕУ, з метою пропаганди здорового способу життя та з нагоди відзначення 70-річчя з Дня заснування Київського національного торговельно-економічного університету відбулися турнір з бадмінтону та змагання з перетягування канату.

Відкриваючи змагання з перетягування канату, ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі нагородив переможців турніру з бадмінтону та побажав успіхів і сил командам, яких чекала запекла боротьба.

У змаганнях з бадмінтону серед жінок призові місця вибороли:

І місце – Кладченко М.В., начальник відділу навчально-виховної роботи;

ІІ місце – Лазебна І.В., старший викладач кафедри економічної теорії та конкурентної політики.

Серед чоловіків перемогу здобули:

І місце – Миронець С.М., доцент кафедри психології;

ІІ місце – Корольков О.В., старший викладач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права;

ІІІ місце – Греков І.О., юрисконсультант I категорії юридичного відділу.

Вітаємо переможців!

29 вересня 2016 року в турнірі з перетягування канату взяли участь 5 команд: ФРГТБ, ФМТП, ФЕМП, ФТМ та Господарі. Змагання виявились дійсно видовищними й запеклими, проте така спортивна «феєрія» тільки додала дружності й сили духу учасникам спартакіади.

Призові місця вибороли:

І місце  команда «Господарі»

1. Минуєнко Олена
  2. Мухоїд Таїсія
  3. Шепілов Валерій
  4. Ромеро Донат
  5. Юдицький Юрій
  6. Середа Володимир
  7. Тригуб Олександр
  8. Швець Олександр

ІІ місце – команда «ФРГТБ»

1. Расулов Раміс
  2. Романенко Роман
  3. Криворучко Мирослав
  4. Кузьменко Олександр
  5. Кравцов Сергій
  6. Хлопяк Сергій
  7. Васильєва Олена
  8. Петренко Оксана

ІІІ місце – команда «ФМТП»

1. Мишенок Віктор
  2. Сердюченко Олексій
  3. Гончаренко Олена
  4. Пальчук Петро
  5. Гайворонський Євген
  6. Тімашов Віктор
  7. Генералов Олександр
  8. Дурдас Алла

Вітаючи з чемпіонством у змаганнях з перетягування канату команду Господарів, проректор з науково-педагогічної роботи Світлана Леонідівна Шаповал висловила щирі слова подяки всім учасникам за цілеспрямованість, згуртованість та неабияку силу духу, що проявили учасники, побажала успіхів і перемог й надалі.

Ще раз вітаємо чемпіонів та запрошуємо до участі в наступних етапах спартакіади!

28.09.2016
остання редакція 17.01.2017