Гуртожиток №3 приймає нових членів у свою родину

Недарма кажуть, що студентські роки - найкращі роки нашого життя! Саме всі незабутні пригоди відбуваються з нами в цей час. Становлення особистості, відкриття прихованого потенціалу в собі, школа виживання в гуртожитку - все це очікує на вас, якщо ви маєте намір вступати до вишу.

28 вересня 2016 року відбувся один із тих заходів, які переконують нас, що життя - одне, і потрібно встигати як вчитися, так і брати участь у соціально-активному житті. Гуртожиток №3 знову продемонстрував усі відтінки студентського життя в "общазі".

Pajama Party is over. Проте залишиться в нашій пам'яті надовго. Чудово прикрашена актова зала, мерехтіння кольорових вогників, затишна атмосфера та сила магії організаторів свята - все це для веселих та крутих першокурсників. Саме так, вони показали себе життєрадісними, дружелюбними, усміхненими та драйвовими мешканцями гуртожитку. Усі активно брали участь у різноманітних конкурсах - будували високі піраміди із кухонних приладів, відчували себе в ролі коменданта, проходили веселі випробування тощо.

Спільне виконання улюблених пісень "На небі" і "Radioactive" ще більше поєднало і не без того дружню родину. Родзинкою вечора був гурт "Disappeared Completely", який захопив усіх своєю енергетикою та чудовим виконанням. Завдяки наполегливій та натхненній праці самоврядування гуртожитку й самого заходу, першокурсники зрозуміли - ніколи не буває сумно, якщо ти відкриєш своє серце назустріч людям...

М. Мельник (ФТМ 2-10)

28.09.2016