Участь КНТЕУ в тренінгу ЄБРР з питань захисту конкуренції

29-30 вересня 2016 року викладачі та аспіранти кафедри економічної теорії та конкурентної політики, а також студенти старших курсів спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції» взяли участь у роботі першого тренінгу ЄБРР з питань захисту конкуренції, що проходив за підтримкою Антимонопольного комітету України.

Тренерами виступили Вінсент Веруден – директор брюсельського офісу Е.CA Economics, колишній заступник головного економіста в Генеральному директораті з питань конкуренції Європейської комісії, Бернт Ельснер та Роберт Кайслер – партнери CMS Reich-Rohrwig Hainz, а також Саболч Сендро – старший юрист Будапештського офісу CMS Cameron McKenna. Під час тренінгу опрацьовано питання мікроекономічного аналізу конкуренції, визначення і структури ринку, питання контролю за злиттями та поглинаннями підприємств. Навчання відбувалося на реальних прикладах із практики роботи Європейської Комісії та національних конкурентних відомств.

30.09.2016
redactor