Студенти КНТЕУ відвідали Конституційний суд України

26 вересня 2016 року студенти 1 курсу денної форми навчання спеціальності "Міжнародне право" разом із завідувачем кафедри міжнародного публічного права Дешко Людмилою Миколаївною відвідали Конституційний суд України.

Мета екскурсії полягала в інформуванні студентів про завдання, повноваження та засади діяльності КСУ, підвищенні рівня їх правової культури, обізнаності про порядок захисту прав і свобод людини та громадянина єдиним органом конституційної юрисдикції в Україні.

До програми екскурсії увійшло ознайомлення з приміщенням КСУ, а саме: фойє, бібліотекою, архівом, залою засідань, прес-центром, музейною експозицією. Під час екскурсії було висвітлено історію становлення, завдання, повноваження, основні засади діяльності, міжнародні зв’язки КСУ, функції Секретаріату КСУ.

26.09.2016
redactor