Національний банк України ввів в обіг пам'ятні монети, присвячені ювілею КНТЕУ

30 вересня 2016 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятні монети «70 років Київському національному торговельно-економічному університету», присвячені ювілею університету. Пам’ятна монета є символом створення власних традицій, невпинного руху вперед та еволюції сучасної освіти. Все це лаконічно виражено в місії КНТЕУ: «Працюємо для нинішнього та майбутнього поколінь».

Монета номіналом у п’ять гривень виготовлена зі срібла тиражем 2000 штук, монета номіналом у дві гривні – матеріал нейзильбер, тираж 30000 штук.

На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом УКРАЇНА; у центрі на дзеркальному тлі - великий герб Київського національного торговельно-економічного університету, на стрічці якого - девіз латиною: SCIENTIA DIFFICILIS SED FRUCTUOSA («Наука важка, але плідна»), праворуч рік карбування - 2016; унизу номінал - ДВІ ГРИВНІ (або П’ЯТЬ ГРИВЕНЬ).

На реверсі монети зображено будівлю університету та розміщено написи: 70 РОКІВ (під будівлею) КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ (півколом угорі) ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (унизу).

Придбати пам’ятні монети можна в дистриб'юторів Національного банку України - АТ "Державний ощадний банк України" та ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" або у відділах Департаменту грошового обігу в регіонах.

29.09.2016
redactor